Pentru 5 kg. De rosii si 4 kg. De vinete, mama a platit23lei, iar bunica a cumparat 2kg. De rosii si 3 kg. De vinete, pentru care a platit 12 lei. Cat costa un kilogram de rosii dar unul de vinete. .
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, vă rugăm să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la lista de favorite!