👤

. VA ROG AJUTATI-MA ESTE PENTRU MAINE
2 kg de mere şi 5 kg de pere costà 19 lei. 5 kg de mere şi 10 kg de pere costá 40 lei. Cât costà un kg de mere și un kg de pere​
OFER COROANA


Răspuns :

Explicație pas cu pas:

Sper că te-am ajutat!Mult succes!

Vezi imaginea ANNEMARIENADINE
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, vă rugăm să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la lista de favorite!


Ze Learners: Alte intrebari