elena a cumparat 2 kg de lamai si 5 kg de mere pentru care a platit 30,20 lei. iar iulia a cumparat 2 kg de lamai si 3kg de mere si a platit22,60 lei. Afla cat a platit olivia stiind ca a cumparat 5 kg de lamai
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, vă rugăm să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la lista de favorite!