pentru o masa festiva sau cumparat 35 kg de banane si 29 kg de portocale la acelasi pret. portocalele au costat cu 120 de lei mai putin decat bananele. La ce pret sau vandut fructele? VA ROG DAU COROANA!!!
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, vă rugăm să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la lista de favorite!